Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
DEKORASYON

DEKORASYON

Dekorasyon istenilen yaşam alanlarının daha estetik bir yapıya kavuşması ve buna uygun şekilde tadilatların yapılması işlemleridir.

BOYA/BADANA HİZMETLERİ

BOYA/BADANA HİZMETLERİ

Ev villa ve ofislerinizin boya/badana ihtiyaçlarını işinde uzman ustalar ile uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

ASMA TAVAN

ASMA TAVAN

Son zamanlarda birçok insan klasik iç mimarinin dışına çıkarak evlerine ve iş yerlerine farklı uygulamalar yaptırmaktadır. Bunların en başında asma tavan projeleri gelmektedir. Sektördeki tecrübemiz ve uzman ustalarımız ile kaliteli malzeme ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

TADİLAT HİZMETLERİ

TADİLAT HİZMETLERİ

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile tadilat işlerini tek elde topluyor, siz değerli müşterilerimize zamandan ve fiyattan tasarruf sağlıyoruz.

FAYANS VE SERAMİK İŞLERİ

FAYANS VE SERAMİK İŞLERİ

20 senedir boya/tadilat sektöründe hizmet veren firmamız olarak, gerek ilk defa fayans işlemleri gerekse eskimiş, özelliğini yitirmiş fayans ve seramiklerin kırılarak yerine yeni fayans ve seramik döşeme hizmeti vermekteyiz.

TESİSAT İŞLERİ

TESİSAT İŞLERİ

Sıhhi tesisat bir yapının en önemli parçalarından biridir ve doğru şekilde yapılmadığında çok büyük sorunlar çıkarmaktadır. Ev ve iş yerlerinizdeki sıhhi tesisat problemlerinize sektördeki tecrübelerimizle hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

Alanında uzman kadromuz ve sektördeki tecrübemizile evinizin ya da iş yerinizin tüm elektrik tesisatı işleri içim hizmetinizdeyiz

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın