Tadilat Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
TADİLAT HİZMETLERİ
TADİLAT HİZMETLERİ

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile tadilat işlerini tek elde topluyor, siz değerli müşterilerimize zamandan ve fiyattan tasarruf sağlıyoruz. Ev, villa, ofis vb. yerlerin tadilat işlerinde tesisatlar için ayrı usta, boya badana işleri için ayrı usta, mutfak/banyo işleri için ayrı usta tutmak ve bunları yönlendirmek sizleri yoruyor mu? Boyatadilatciniz olarak bütün tadilat işlerini tek bir elde topluyor, anahtar teslim tadilat hizmeti veriyoruz. Alanına uzmanlaşmış ustalarımızla sizlere kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İstanbul’un Avrupa yakasında tadilat hizmeti veren firmamızda, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama gibi birçok hizmeti bütün olarak alabilirken, sadece ihtiyacınıza yönelik olarak hizmetlerimizden birini de seçebilirsiniz.

Anahtar teslim tadilat ne demektir?

Anahtar teslim tadilat, tüm tadilat işlemlerinin tek bir firma tarafından yapılarak sizlere kullanıma hazır bir ev, villa veya iş yeri teslim edilmesi demektir. Bu işlem sizlere hem zaman hem de para konusunda tasarruf sağlamaktadır.

Tadilat işlerinde, her iş için farklı ustalar ile tek tek anlaşmak, onları yönetmek ve idare etmek sizler için zorlu olan tadilat sürecini oldukça zorlaştırır. Boyatadilatciniz olarak sizlere anahtar teslim komple tadilat hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde istediğiniz tadilatları bünyemizde olan uzman ustalar ile gerçekleştirir, sizlere kullanıma hazır yaşam alanları teslim ederiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın